Folwark Wąsowo

Przekonaj się o jakości produktów Folwarku Wąsowo

Siła jakości

Produkty Folwarku Wąsowo zostały skomponowane na trzech filarach: jakości surowca, tradycyjnym sposobie przygotowania i znanych smakach. Zawierają w sobie kwintesencję smaku najlepszych warzyw, prosto z certyfikowanego ogrodu.

Główne cechy produktów:

  • Ekologiczna uprawa
  • Domowy smak
  • Tradycyjne receptury
Buraczki_z_zurawina
Spróbuj ekologicznych warzyw zamkniętych w słoikach, przypomnij sobie zapomniane smaki i odkryj jakość na nowo. Bazując na najlepszych warzywach, z własnego certyfikowanego ogrodu Folwark Wąsowo stworzył produkty, które zawierają w sobie kwintesencję smaku buraka.
ekologiczne uprawy

Od nasionka do słoika

 

Produkcja specjałów Folwarku Wąsowo odbywa się na niezwykle urodzajnych glebach Wielkopolski. Nikt nie jest bardziej zaangażowany i oddany swoim produktom niż producent, który samodzielnie zasiewa nasiona, troszczy się o cały ekologiczny proces uprawy, a następnie starannie przygotowuje finalny przetwór. Efektem jest nie tylko niesamowicie smaczny produkt, ale także ten, który ma swój wkład w dbałość o Twoje zdrowie.

Barszcz Wąsowski

Bogactwo smaków

 

Folwark Wąsowo ma również coś dla tych, którzy nie lubią lub nie mają czasu na gotowanie. Gotowe zupy w zamkniętych w folwarkowych słoikach to kwintesencja najlepszych produktów regionu oraz warzyw pochodzących z ekologicznej uprawy.

Odkryj świat produktów Folwarku Wąsowo