tabasco

Legendarny sos – podbija smak Twoich dań!

Sosy TABASCO® są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych sosów na świecie. Są sprzedawane w ponad 196 krajach z etykietami przetłumaczonymi na 22 języki. Globalny zasięg firmy rodziny McIlhenny jest ewenementem na skalę światową. Od 1868 roku firma z Avery Island w Louisianie produkuje sos wedle tej samej receptury.

3 niezmienne składniki

Sos TABASCO® zawiera 3 w pełni naturalne składniki: dojrzewający 3 lata w dębowych beczkach zacier z papryczki tabasco, destylowany ocet wysokiej jakości oraz szczyptę soli. Wszystkie składniki pozyskiwane są bezpośrednio na Avery Island w Louisianie.

Główne cechy produktów:

  • Bez GMO
  • Bez dodatku cukru
  • Bez sztucznych barwników
Sosy Tabasco

Capsicum Frutescens, papryka chili, a jej odmiana tabasco to jeden z głównych składników sosów TABASCO® . Pikantny, pożądany smak papryki, pochodzi ze związku chemicznego zwanego KAPSAICYNĄ. Ta znajduje się tylko w paprykach chili i wzmacnia jej smak. Główne rodzaje chili to Habanero, Tabasco, Cayenne i Jalapeño.

tabasco

Globalny zasięg

 

TABASCO® to najsilniejsza marka w kategorii sosów na bazie papryki chili, sprzedawana w ponad 196 krajach świata.

tabasco

Gorący fakt

 

Kapsaicyna to związek naturalnie występujący w znajdujący się w papryczkach chili, jest odpowiedzialny za ich mocny smak. Eksperci z branży wykazali, że kapsaicyna ma szereg benefitów zdrowotnych.

Krewetki

Przepis z produktami TABASCO®

Krewetki grillowane z pomidorami i sosem TABASCO®

 

czas_przygotowania_ikona 40 min

liczba_osob_ikona 3-4 osoby

Poziom trudności
Łatwy

Odkryj świat sosów TABASCO®

Odkryj bogactwo skoncentrowanych aromatów w sosach TABASCO® i akcentuj smaki swoich potraw.